AFOKINO

Mimo-festivalové projekce se po létě opět vrací v plné síle. Přijďte si připomenout atmosféru AFO a začít se spolu s námi těšit na nadcházející 58. ročník.

Mimo-festivalové projekce se po létě opět vrací AFOKINO v plné síle. Přijďte si připomenout atmosféru AFO a začít se spolu s námi těšit na nadcházející 58. ročník.
Naše již tradiční spolupráce s univerzitní akcí MEET UP odstartuje 20. září podzimní sérii festivalových ozvěn a AFOKIN, které vám přináší vědecké filmy v průběhu roku i mimo festivalový týden. Na MEET UPu promítneme výběr krátkometrážních snímků a letošní divácky oblíbený film z Mezinárodní soutěže Paviáni – Taková hodně divoká rodinka. Pásmo krátkých filmů vyrazí 30. září i mimo Olomouc do Zlína, kde bude uvedeno v rámci Noci vědců, na které se taktéž každoročně moc rádi podílíme. Ani olomoucká Noc vědců nebude o AFO snímky ochuzena, uvedeme filmy Sedavci a Dočkat se věčnosti.
Do Metropolu se na AFOKINO můžete vydat do konce roku hned třikrát, a to 26. září, 7. listopadu a 19. prosince. Promítat se budou filmové novinky, které brzy odtajníme. Od 10. do 13. října vás také rádi uvidíme v Praze v kampusu České zemědělské univerzity na našem partnerském festivalu Prague Science Film Fest.
Za vědeckými dokumenty navíc ani nemusíte vstávat z gauče! Na DAFilms jsou stále k vidění dva filmy z letošní Mezinárodní soutěže. Můžete se těšit také na září, kdy znovu spustíme platformu Watch & Know, na které po celý rok naleznete zdarma vybrané populárně-vědecké dokumenty z uplynulých ročníků, AFO Talks a další doprovodný obsah.