Jak vzniká vědecký film? Přihlaste se na 8. ročník trainingového eventu pro vědecké dokumenty Camp 4Science!

10. 12. 2018

Camp 4 Science je unikátní tréninkový program zaměřený na vývoj a spolufinancování vědeckých dokumentárních projektů. Vybraní účastníci budou mít možnost během šestidenního programu pracovat na svých projektech spolu se zkušenými mezinárodními mentory. Celý program probíhá v angličtině.

Přivítáme filmové profesionály z celého světa na intenzivním 6 denním workshopu, který proběhne v termínu 23. – 28. dubna 2019 v Olomouci. Režiséři a producenti se mohou přihlásit se svými připravovanými snímky věnovanými vědeckým tématům. Vybrané týmy budou moci své projekty vyvíjet za pomoci zkušených mezinárodních mentorů. Zaměříme se na dramaturgii, vizuální styl nebo produkční a distribuční strategii. Závěr programu tradičně věnujeme prezentacím projektů (pitchingu) mezinárodním industry hostům.

Své projekty přihlašujte do 31. ledna 2019!
Přihláška i účast vybraných projektů na Campu je zdarma.

Přečtěte si, jaké projekty hledáme, jaké jsou podmínky pro přijetí a co nabídne 6 denní program workshopu.

mapa

AFO
Academia Film Olomouc

Umělecké centrum
Univerzity Palackého
Academia Film Olomouc
Univerzitní 225/3
779 00 Olomouc

afo@afo.cz
+420 585 633 802

26. 4. – 1. 5. 2022

57. mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů

Filmy, přednášky, workshopy, hudba, hosté, fanoušci a hlavně VĚDA. Pracujeme na tom, aby další AFO bylo zase tím nejlepším festivalem v této galaxii! Než odhalíme téma dalšího ročníku, můžete chodit na promítání AFO Kina, sledovat naše sociální sítě i web. Postupně budeme dávkovat porce vědy, než přijde hlavní klimax - AFO57.

Copyright © AFO 2000-2022 | web rostanetek.cz | admin