Program

Nalezeno 297 záznamů

23. 4. 2019 | 09:00
Metropol

Na křídlech ptáků 3D

AFO Junior Film

AFO Junior

23. 4. 2019 | 11:00
Metropol

Putování s dinosaury 3D

AFO Junior Film

AFO Junior

23. 4. 2019 | 13:00
Reduta

Budiž světlo

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
23. 4. 2019 | 13:00
Vlastivědné muzeum

Grygar

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
23. 4. 2019 | 13:00
Atrium

VR ZÓNA

Jiné

VR ZONE

23. 4. 2019 | 13:30
Divadelní sál

Samurajské bojovnice

Film

Bojovnice

eng friendly
23. 4. 2019 | 13:30
Metropol

Pro celé lidstvo

Film

Měsíc

eng friendly
23. 4. 2019 | 14:00
Filmový sál

Genesis 2.0

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
23. 4. 2019 | 14:00
Kaple Božího Těla

Peter Krämer: Avatar, environmentalismus a trajektorie lidských dějin

Přednáška

Věda v popkultuře

eng friendly
23. 4. 2019 | 14:00
MUO Divadlo hudby

Makrosvěty: Louka děsů

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
23. 4. 2019 | 15:00
Divadlo na cucky

Workshop: Propaganda

Film

AFO Junior

23. 4. 2019 | 16:00
Reduta

Equus: Příběh koně – Původ

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
23. 4. 2019 | 16:00
Metropol

Jeskyně zapomenutých snů

Film

Původ umění

eng friendly
23. 4. 2019 | 16:00
Vlastivědné muzeum

Otevřená pevnost

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
23. 4. 2019 | 16:00
Kaple Božího Těla

Zahi Hawass: Mumie, pyramidy a Kleopatra + Miroslav Verner: 100 let české egyptologie

Přednáška

Mýtus

eng friendly
23. 4. 2019 | 16:00
Pevnost poznání

Infiltrace: Obchod se zdravím

Film

Special Screening

eng friendly
23. 4. 2019 | 16:00
Pevnost poznání

Kdo tady blbne

Film

Special Screening

eng friendly
23. 4. 2019 | 16:30
Divadelní sál

Poslední pozdrav sondy Cassini

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
23. 4. 2019 | 16:30
MUO Divadlo hudby

Mýtus o středověkém vulkánu

Film

Mýtus

eng friendly
23. 4. 2019 | 17:30
Filmový sál

Den na planetě Zemi

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
23. 4. 2019 | 18:30
Metropol

Slavnostní zahájení + Po Okavangu

Film Jiné

Mezinárodní soutěž

eng friendly
23. 4. 2019 | 19:00
Divadlo na cucky

Opletal

Jiné

Mezinárodní soutěž

23. 4. 2019 | 19:00
MUO Divadlo hudby

Rozkoš a bolest – Věda lásky

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
23. 4. 2019 | 19:30
Divadelní sál

Blok krátkých filmů: Vesmír

Film

Soutěž krátkých filmů

eng friendly
23. 4. 2019 | 20:00
Kaple Božího Těla

E-bezpečí: Bílá, černá, šedá

Přednáška

Propaganda

23. 4. 2019 | 20:00
Reduta

Veletrh vědy

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
23. 4. 2019 | 20:00
Parkán

MAPPA

Hudba

Hudební program

23. 4. 2019 | 20:30
Filmový sál

V paprscích slunce

Film

Propaganda

eng friendly
23. 4. 2019 | 20:30
Pevnost poznání

Superschopnosti medvědů

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
23. 4. 2019 | 20:30
Vlastivědné muzeum

Rozum, srdce a duše

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
23. 4. 2019 | 21:00
MUO Divadlo hudby

Vitamánie: Lesk a bída vitamínů

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
23. 4. 2019 | 21:30
Metropol

Nikdy nezestárnou

Film

Archivní horečka

eng friendly
23. 4. 2019 | 22:00
Divadelní sál

Wilhelm Gustloff: Nejhrozivější námořní katastrofa

Film

Zapomenuté dějiny

eng friendly
23. 4. 2019 | 23:00
Filmový sál

Hitlerova hitparáda

Film

Archivní horečka

23. 4. 2019 | 23:00
Atrium

Edvard (Vinyl set)

Hudba

Hudební program

23. 4. 2019 | 23:59
Divadelní sál

Blok krátkých filmů: Příroda

Film

Soutěž krátkých filmů

eng friendly
23. 4. 2019 | 23:59
Atrium

UP AIR DJs - Makropulos, Andrea Dare, Surrealita

Hudba

Hudební program

24. 4. 2019 | 09:00
Metropol

Pidobři 3D

Film

AFO Junior

24. 4. 2019 | 10:00
Vlastivědné muzeum

V poušti – Omarův sen

Film

Mýtus

eng friendly
24. 4. 2019 | 11:00
Metropol

Titáni doby ledové 3D

AFO Junior Film

AFO Junior

24. 4. 2019 | 13:00
Vlastivědné muzeum

Albatros

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 13:00
Metropol

První člověk

Film

Měsíc

eng friendly
24. 4. 2019 | 13:00
Atrium

VR ZÓNA

Jiné

VR ZONE

24. 4. 2019 | 13:30
Reduta

Válečnice: Amazonky

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 13:30
Divadelní sál

Kino doby kamenné

Film

Původ umění

eng friendly
24. 4. 2019 | 14:00
Divadlo na cucky

Workshop: Měsíc

Film

AFO Junior

24. 4. 2019 | 14:00
Filmový sál

Černá díra: Apokalypsa

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 14:00
Kaple Božího Těla

Vít Lucuk: Zapomenuté osady na Jesenicku

Přednáška

Zapomenuté dějiny

24. 4. 2019 | 14:30
MUO Divadlo hudby

Falošná veda

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 14:30
MUO Divadlo hudby

Krajina s vôňou medu

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 16:00
Vlastivědné muzeum

Potřebuju tvůj mozek?

Film

Propaganda

eng friendly
24. 4. 2019 | 16:00
Přízemí Konviktu

Po stopách sametové revoluce v Olomouci

Jiné

Zapomenuté dějiny

24. 4. 2019 | 16:30
Reduta

Původ hudby

Film

Původ umění

eng friendly
24. 4. 2019 | 16:30
Divadelní sál

Magické hlubiny: Rybníky a přehrady

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 16:30
Kaple Božího Těla

Jiří Janák: Tajemství mumifikace a mumie ve filmu

Přednáška

Mýtus

24. 4. 2019 | 16:30
Divadelní sál

Záhady jezera

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 17:00
Filmový sál

Hypnagogia

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 17:00
Filmový sál

Na okraji

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 17:00
Filmový sál

Olga

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 17:00
Divadlo na cucky

Stanislav Biler: České mýty

Přednáška

Mýtus

24. 4. 2019 | 17:30
MUO Divadlo hudby

Neobyčejná planeta: Nádech

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 17:30
Pevnost poznání

Pavel Suchan: České stopy ve vesmíru

Přednáška

Měsíc

24. 4. 2019 | 19:00
Metropol

DVTV živě: Dezinformace a propaganda

Panel

Propaganda

24. 4. 2019 | 19:00
Reduta

Východní vzpomínky

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 19:00
Vlastivědné muzeum

Salam – První ****** laureát Nobelovy ceny

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 19:00
Pevnost poznání

Workshop: Lidi to tak nenechaj

Jiné

Zapomenuté dějiny

24. 4. 2019 | 19:00
Kaple Božího Těla

Mostafa Wazírí: Nejnovější archeologické nálezy v Egyptě

Přednáška

Mýtus

eng friendly
24. 4. 2019 | 19:30
MUO Divadlo hudby

Anomálie

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 19:30
Divadelní sál

Joseph Campbell a Síla mýtu: Dobrodružství hrdiny

Film

Mýtus

eng friendly
24. 4. 2019 | 19:30
MUO Divadlo hudby

Sex, lži a motýli

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 20:00
Filmový sál

Termostat Země

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 20:00
Parkán

Genot Centre

Hudba

Hudební program

24. 4. 2019 | 20:00
Divadlo na cucky

Rozum, srdce a duše

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 21:30
Vlastivědné muzeum

Kekistán: Trollením ke svobodě

Film

Propaganda

eng friendly
24. 4. 2019 | 21:30
Pevnost poznání

První tvář Ameriky

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 22:00
MUO Divadlo hudby

Blok krátkých filmů: Vesmír

Film

Soutěž krátkých filmů

eng friendly
24. 4. 2019 | 22:00
Divadelní sál

Rozkoš a bolest – Věda lásky

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 22:00
Reduta

Vor

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 22:00
Metropol

Thor: Ragnarok

Film

Věda v popkultuře

eng friendly
24. 4. 2019 | 22:30
Filmový sál

Makrosvěty: Louka děsů

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
24. 4. 2019 | 23:30
Atrium

MARIE PRAVDA

Hudba

Hudební program

24. 4. 2019 | 23:59
Divadelní sál

Blok krátkých filmů: Příroda

Film

Soutěž krátkých filmů

eng friendly
24. 4. 2019 | 23:59
Atrium

Mettik

Hudba

Hudební program

24. 4. 2019 | 23:59
Filmový sál

Zrcadlo

Film

Archivní horečka

eng friendly
25. 4. 2019 | 09:00
Metropol

Na křídlech ptáků 3D

Film AFO Junior

AFO Junior

25. 4. 2019 | 10:00
Vlastivědné muzeum

V poušti – Avidanův sen

Film

Mýtus

eng friendly
25. 4. 2019 | 11:00
Metropol

Poslední útes: Města pod hladinou 3D

AFO Junior Film

AFO Junior

25. 4. 2019 | 13:00
Reduta

Vesmírné srážky

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
25. 4. 2019 | 13:00
MUO Divadlo hudby

Potěšení z úspěchu

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
25. 4. 2019 | 13:00
Kaple Božího Těla

Nelineární

Film

Special Screening

eng friendly
25. 4. 2019 | 13:00
Kaple Božího Těla

Zachraňme kozorožce pyrenejského

Film

Special Screening

eng friendly
25. 4. 2019 | 13:00
Reduta

Vesmírné smetí

Film

Soutěž krátkých filmů

eng friendly
25. 4. 2019 | 13:00
Atrium

VR ZÓNA

Jiné

VR ZONE

25. 4. 2019 | 13:30
Metropol

Jeskyně zapomenutých snů

Film

Původ umění

eng friendly
25. 4. 2019 | 14:00
Divadlo na cucky

Workshop: Bojovnice

Film

AFO Junior

25. 4. 2019 | 14:00
Filmový sál

Ještěrčí zákony

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
25. 4. 2019 | 14:00
Divadlo na cucky

Jiří Klůc: Fenomén 20. a 21. století: Ženy v československé a české armádě

Přednáška

Bojovnice

25. 4. 2019 | 14:30
Divadelní sál

Malí obyvatelé velkého města

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
25. 4. 2019 | 14:30
Vlastivědné muzeum

Úžasná prasata

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
25. 4. 2019 | 15:00
Reduta

Genesis 2.0

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
25. 4. 2019 | 15:00
Pevnost poznání

Arteca – Umění je pro všechny

Přednáška

Původ umění

25. 4. 2019 | 15:30
MUO Divadlo hudby

Dobrodružství archeologie: Česká republika – Jedno velké naleziště

Film

Special Screening

eng friendly
25. 4. 2019 | 16:00
Kaple Božího Těla

Eric Éllena: Střetnutí se ztracenými obry

Přednáška

4Science

eng friendly
25. 4. 2019 | 16:00
Metropol

Homo Academicus – Josef Jařab

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
25. 4. 2019 | 16:30
Filmový sál

Mumie

Film

Věda v popkultuře

eng friendly
25. 4. 2019 | 17:00
Divadelní sál

Jak houby stvořily náš svět

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
25. 4. 2019 | 17:00
Pevnost poznání

Uakari, Humboldtova ztracená opice

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
25. 4. 2019 | 17:00
Divadlo na cucky

Světlo pod Arktidou

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
25. 4. 2019 | 17:00
Vlastivědné muzeum

Panel: Česko a Evropa: V čem jsme výjimeční?

Panel

4Science

25. 4. 2019 | 17:30
Reduta

Bílí vlci: Přízraky Arktidy

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
25. 4. 2019 | 17:30
MUO Divadlo hudby

Tajemství keltské hrobky

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
25. 4. 2019 | 18:00
Kaple Božího Těla

Janet Tobias: Může dokument změnit svět?

Přednáška

4Science

eng friendly
25. 4. 2019 | 18:00
Přízemí Konviktu

Marie Tomanová – Young American

Jiné

Mýtus

eng friendly
25. 4. 2019 | 18:00
Metropol

Vladimír Remek: Cesta do vesmíru

Přednáška

Měsíc

25. 4. 2019 | 18:00
Atrium

DROM: Ostny v dlani

Film

Special Screening

eng friendly
25. 4. 2019 | 19:00
Filmový sál

Náš nový prezident

Film

Propaganda

eng friendly
25. 4. 2019 | 19:00
Reduta

Einar Selvik: Návrat ke starým severským mýtům a hudbě

Přednáška

Mýtus

eng friendly
25. 4. 2019 | 19:00
Divadelní sál

Joshua Rood: Vzkříšení severského náboženství

Přednáška

Mýtus

eng friendly
25. 4. 2019 | 19:30
MUO Divadlo hudby

Divoká Uganda

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
25. 4. 2019 | 19:30
Vlastivědné muzeum

Jan Kvapil: Zapomenuté osobnosti olomouckého kraje

Přednáška

Zapomenuté dějiny

25. 4. 2019 | 19:30
Kaple Božího Těla

Egypt jako dobrodružství (ve filmu)

Přednáška

Mýtus

25. 4. 2019 | 19:30
Divadlo na cucky

Pavel Gončarov: Význam internetových memů pro výzkum mytologií

Přednáška

Mýtus

25. 4. 2019 | 20:00
Metropol

Hranice poznání

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
25. 4. 2019 | 20:00
Pevnost poznání

Magion

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
25. 4. 2019 | 20:00
Pevnost poznání

Zvěd: Můžou mít roboti vědomí?

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
25. 4. 2019 | 20:00
Jazz Tibet Club

LOTTO

Hudba

Hudební program

25. 4. 2019 | 20:00
Parkán

Möbius

Hudba

Hudební program

25. 4. 2019 | 21:00
Parkán

Drom

Hudba

Hudební program

25. 4. 2019 | 21:30
Vlastivědné muzeum

Blok krátkých filmů: Příroda

Film

Soutěž krátkých filmů

eng friendly
25. 4. 2019 | 21:30
MUO Divadlo hudby

Propaganda

Film

Propaganda

eng friendly
25. 4. 2019 | 21:30
Divadelní sál

Kdo bude psát naše dějiny

Film

Zapomenuté dějiny

eng friendly
25. 4. 2019 | 21:30
Kaple Božího Těla

Awali

Hudba

Hudební program

25. 4. 2019 | 21:30
Filmový sál

Hvězdná brána

Film

Věda v popkultuře

eng friendly
25. 4. 2019 | 21:30
Reduta

20 let s Futuramou

Film

Věda v popkultuře

eng friendly
25. 4. 2019 | 22:00
Parkán

Elýščítat

Hudba

Hudební program

25. 4. 2019 | 22:30
Metropol

Veletrh vědy

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
25. 4. 2019 | 23:30
Atrium

DJ Alyaz

Hudba

Hudební program

25. 4. 2019 | 23:30
Atrium

Tuco

Hudba

Hudební program

25. 4. 2019 | 23:30
Atrium

Elýščítat

Hudba

Hudební program

25. 4. 2019 | 23:59
Divadelní sál

Blok krátkých filmů: Vývoj a technologie

Film

Soutěž krátkých filmů

eng friendly
25. 4. 2019 | 23:59
Filmový sál

Závisláci

Film

Propaganda

eng friendly
26. 4. 2019 | 09:00
Metropol

Titáni doby ledové 3D

Film AFO Junior

AFO Junior

26. 4. 2019 | 11:00
Metropol

Oceány 3D: Naše modrá planeta

AFO Junior Film

AFO Junior

26. 4. 2019 | 11:00
Kaple Božího Těla

Christoph Krachten: Clixoom Science & Fiction

Přednáška

4Science

26. 4. 2019 | 11:00
Filmový sál

Poslední pozdrav sondy Cassini

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 11:30
Divadelní sál

Malí obyvatelé velkého města

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 12:15
Metropol

Nikdy nezestárnou

Film

Archivní horečka

eng friendly
26. 4. 2019 | 13:00
Kaple Božího Těla

Panel: Tudy prošly dějiny

Panel

4Science

eng friendly
26. 4. 2019 | 13:00
Vlastivědné muzeum

Blok krátkých filmů: Vývoj a technologie

Film

Soutěž krátkých filmů

eng friendly
26. 4. 2019 | 13:00
Filmový sál

Historická trilogie Adély Babanové

Film

Archivní horečka

26. 4. 2019 | 13:00
Reduta

Češi zachraňují: Zoborožce na Filipínách

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 13:00
Reduta

Útěky na Kostariku – Příběh pralesa

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 13:00
Atrium

VR ZÓNA

Jiné

VR ZONE

26. 4. 2019 | 13:30
Divadelní sál

Krajina s vôňou medu

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 13:30
Mozarteum

Solidarita dle žen

Film

Zapomenuté dějiny

eng friendly
26. 4. 2019 | 14:00
Divadlo na cucky

Workshop: Vyrob si svou intergalaktickou svačinku!

Film

AFO Junior

26. 4. 2019 | 14:00
Pevnost poznání

Lístek na Měsíc

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 14:00
Pevnost poznání

Vesmírné zprávy: Program pro navigaci a jízdu na Marsu

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 14:00
Pevnost poznání

Vesmírná technika: Zajímavosti raketových motorů

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 14:30
Kaple Božího Těla

Evert_45: Druhá světová válka z pohledu teenagera

Jiné

4Science

eng friendly
26. 4. 2019 | 14:30
Divadlo na cucky

Mezi odpady

Film

Special Screening

eng friendly
26. 4. 2019 | 14:30
Divadlo na cucky

Vesmírné smetí

Film

Soutěž krátkých filmů

eng friendly
26. 4. 2019 | 14:45
Metropol

Ve stopách Einsteina

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 15:00
Filmový sál

Top Moment: Pavel Hobza

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 15:30
Divadlo na cucky

Workshop: Ženy a věda

Film

AFO Junior

26. 4. 2019 | 15:30
Vlastivědné muzeum

Pavel Gabzdyl: Byli lidé na Měsíci?

Přednáška

Měsíc

26. 4. 2019 | 16:00
Kaple Božího Těla

Ian Christie: Jak stárne film v digitální éře

Přednáška

Archivní horečka

eng friendly
26. 4. 2019 | 16:00
Divadelní sál

Věda pro život: Mladí vědci na UP Powered by PechaKucha

Jiné

4Science

26. 4. 2019 | 16:00
Reduta

Diagnóza na počkání? Pan doktor počítač

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 16:30
Mozarteum

Černá díra: Apokalypsa

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 17:00
Metropol

Za horizontem

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 17:00
Pevnost poznání

Radim Zapletal a Drakkaria: Vikingské lodě a zbraně pro Hollywood

Přednáška

Mýtus

26. 4. 2019 | 17:00
Filmový sál

Salam – První ****** laureát Nobelovy ceny

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 17:30
Kaple Božího Těla

Panel: Příběhy spolupráce ve vědě

Panel

4Science

eng friendly
26. 4. 2019 | 17:30
Vlastivědné muzeum

Jak umění utvářelo svět: Lidštější než člověk

Film

Původ umění

eng friendly
26. 4. 2019 | 17:30
Divadlo na cucky

Jiří Klůc: Hrdinové východní fronty jako oběti komunistického režimu

Přednáška

Zapomenuté dějiny

26. 4. 2019 | 17:30
Long Story Short

EZHZT

Hudba

Hudební program

26. 4. 2019 | 18:00
Festivalové centrum - Atrium

mixtape spojka listening session

Hudba

Hudební program

eng friendly
26. 4. 2019 | 18:30
Reduta

Američtí bohové

Film

Věda v popkultuře

eng friendly
26. 4. 2019 | 19:00
Parkán

Leto s Monikou

Hudba

Hudební program

26. 4. 2019 | 19:30
Filmový sál

Alison Leigh: Co teď frčí?

Jiné

4Science

eng friendly
26. 4. 2019 | 19:30
Metropol

Lidská podstata

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 19:30
Mozarteum

Sesterstvo Spitfire

Film

Bojovnice

eng friendly
26. 4. 2019 | 19:30
Vlastivědné muzeum

Joseph Campbell a Síla mýtu: Láska a bohyně

Film

Mýtus

eng friendly
26. 4. 2019 | 19:30
Divadelní sál

Talkshow Radia Wave: Velký špatný vesmír

Jiné

Měsíc

26. 4. 2019 | 20:00
Pevnost poznání

Východní vzpomínky

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 20:00
Parkán

Čavalenky

Hudba

Hudební program

26. 4. 2019 | 20:30
Divadlo na cucky

Vor

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 21:00
Kaple Božího Těla

Einar Selvik (NO)

Hudba

Hudební program

26. 4. 2019 | 21:00
Parkán

Nene H

Hudba

Hudební program

26. 4. 2019 | 21:30
Filmový sál

Potěšení z úspěchu

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 21:30
Mozarteum

Sex, lži a motýli

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 21:30
Reduta

Arkádie

Film

Archivní horečka

eng friendly
26. 4. 2019 | 21:30
Mozarteum

Anomálie

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 22:00
Metropol

AlphaGo

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 22:00
Vlastivědné muzeum

Válečnice: Amazonky

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 22:00
Parkán

Chico Sonido

Hudba

Hudební program

26. 4. 2019 | 22:00
Kaple Božího Těla

Katarína Máliková

Hudba

Hudební program

26. 4. 2019 | 22:00
Divadelní sál

Aleš Stuchlý, Karel Veselý: Kdo vládne světu?

Přednáška

Věda v popkultuře

26. 4. 2019 | 23:30
Atrium

Ninja Priest

Hudba

Hudební program

26. 4. 2019 | 23:59
Filmový sál

Kekistán: Trollením ke svobodě

Film

Propaganda

eng friendly
26. 4. 2019 | 23:59
Divadelní sál

Úžasná prasata

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
26. 4. 2019 | 23:59
Atrium

Mashapes

Hudba

Hudební program

27. 4. 2019 | 09:00
Divadlo na cucky

Workshop: O myšlení informatiků a robotech (5-8 let)

Hudba

AFO Junior

27. 4. 2019 | 10:00
Parkán

Herní zóna: Dino vás baví

Hudba

AFO Junior

27. 4. 2019 | 10:00
Metropol

Oceány 3D: Naše modrá planeta

AFO Junior Film

AFO Junior

27. 4. 2019 | 10:00
Divadlo na cucky

Workshop: O myšlení informatiků a robotech (5-8 let)

AFO Junior Film

AFO Junior

27. 4. 2019 | 10:00
Kaple Božího Těla

Camp 4Science: Vědecké filmy budoucnosti

Jiné

4Science

eng friendly
27. 4. 2019 | 10:30
Divadelní sál

Laboratoř vědců a herců

Jiné

Původ umění

27. 4. 2019 | 11:00
Pevnost poznání

Workshop žonglování

Jiné

AFO Junior

27. 4. 2019 | 11:00
Pevnost poznání

Workshop: Chemické pokusy

Jiné

AFO Junior

27. 4. 2019 | 11:00
Divadlo na cucky

Workshop: O myšlení informatiků a robotech (9-12 let)

Jiné

AFO Junior

27. 4. 2019 | 11:00
Pevnost poznání

Workshop: Vytvořte si vlastní umělecká díla

Jiné

AFO Junior

27. 4. 2019 | 11:00
Divadlo na cucky

Divoká Uganda

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
27. 4. 2019 | 11:00
Mozarteum

Zatajená léta

Film

Zapomenuté dějiny

eng friendly
27. 4. 2019 | 11:00
Filmový sál

5000 let plavby po Nilu

Film

Mýtus

eng friendly
27. 4. 2019 | 11:00
Vlastivědné muzeum

Poslední muž na Měsíci

Film

Měsíc

eng friendly
27. 4. 2019 | 11:30
Pevnost poznání

Best of Life Sciences II: Fermentace čili proměna

Film

Special Screening

eng friendly
27. 4. 2019 | 13:00
Metropol

Richard Dawkins: S Darwinem proti božím bludům

Přednáška

Mýtus

eng friendly
27. 4. 2019 | 13:00
Atrium

VR ZÓNA

Jiné

VR ZONE

27. 4. 2019 | 13:30
Vlastivědné muzeum

Kamil Fila: Proč jsme rezignovali na utopické vize, když máme Star Trek?

Přednáška

Propaganda

27. 4. 2019 | 13:30
Filmový sál

Neobyčejná planeta: Nádech

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
27. 4. 2019 | 13:30
Kaple Božího Těla

Dobrodružství archeologie: Egypt – Kolaps civilizací

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
27. 4. 2019 | 13:30
Reduta

Jak Golem na svět přišel

Film

Mýtus

eng friendly
27. 4. 2019 | 13:30
Pevnost poznání

Best of Life Sciences I: Dnes začíná budoucnost

Film

Special Screening

eng friendly
27. 4. 2019 | 14:00
Pevnost poznání

Workshop: RAKETA – Jak se dělá časopis

Film

AFO Junior

27. 4. 2019 | 14:00
Divadlo na cucky

Workshop: Umění ve tmě

Film

AFO Junior

27. 4. 2019 | 14:00
Mozarteum

Donna Haraway: Vyprávěním za záchranu Země

Film

Women & Science

eng friendly
27. 4. 2019 | 14:00
Divadelní sál

Černé zlato: „Ja sem haviř, kdo je vic"

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
27. 4. 2019 | 14:00
Divadlo na cucky

Jaroslav Daneš: Tragédie a válka

Přednáška

Mýtus

27. 4. 2019 | 15:00
Filmový sál

Řecký mýtus: Poutě hrdinů

Film

Mýtus

eng friendly
27. 4. 2019 | 15:00
UPoint

Workshop: Jak číst syntezátory se Synth Library Prague

Jiné

Women & Science

27. 4. 2019 | 15:30
Divadlo na cucky

Workshop: Příběh světa

Jiné

AFO Junior

27. 4. 2019 | 15:30
Metropol

Hranice poznání

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
27. 4. 2019 | 15:30
Kaple Božího Těla

Stefan Hagel: Hudba z počátků „hudby“

Přednáška

Původ umění

eng friendly
27. 4. 2019 | 16:00
Reduta

Panel: Jsme VRealitě minulosti

Panel

4Science

eng friendly
27. 4. 2019 | 16:00
Vlastivědné muzeum

Internetové memy: Mezi propagandou a mýtem

Přednáška

Propaganda

eng friendly
27. 4. 2019 | 16:00
Divadlo na cucky

Láska, práce a poznání – Osud Wilhelma Reicha

Film

Zapomenuté dějiny

eng friendly
27. 4. 2019 | 16:00
Divadelní sál

Seveřané

Film

Mýtus

eng friendly
27. 4. 2019 | 16:30
Mozarteum

Miroslav Bárta: Civilizace – Reality show kolapsu

Přednáška

4Science

27. 4. 2019 | 16:30
Pevnost poznání

Východ Země

Film

Měsíc

eng friendly
27. 4. 2019 | 16:30
Pevnost poznání

Měsíc: Naše brána do vesmíru

Film

Měsíc

eng friendly
27. 4. 2019 | 17:30
Filmový sál

Jaroslav Cerman: Let's play propaganda

Přednáška

Propaganda

27. 4. 2019 | 17:30
Kaple Božího Těla

Arngrímur Vídalín: Bitvy na filmovém páse

Přednáška

Mýtus

eng friendly
27. 4. 2019 | 18:00
Metropol

Poslední pozdrav sondy Cassini

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
27. 4. 2019 | 19:30
Moravské divadlo Olomouc

Slavnostní zakončení AFO54

Jiné

Mezinárodní soutěž

27. 4. 2019 | 20:00
Kryt civilní obrany

Nina Pixel

Hudba

Hudební program

27. 4. 2019 | 21:00
Kryt civilní obrany

Vutru

Hudba

Hudební program

27. 4. 2019 | 21:30
Metropol

Ve stopách Einsteina

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
27. 4. 2019 | 21:30
Reduta

Vítězný film

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
27. 4. 2019 | 21:30
Divadlo na cucky

Arkádie

Film

Archivní horečka

eng friendly
27. 4. 2019 | 22:00
Divadelní sál

Nudná konference 2019

Jiné

4Science

27. 4. 2019 | 22:00
Vlastivědné muzeum

Vitamánie: Lesk a bída vitamínů

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
27. 4. 2019 | 22:00
Mozarteum

Válečnice: Lozen

Film

Bojovnice

eng friendly
27. 4. 2019 | 22:00
Filmový sál

Hvězdná pěchota

Film

Věda v popkultuře

eng friendly
27. 4. 2019 | 22:00
Kryt civilní obrany

YINNA

Hudba

Hudební program

27. 4. 2019 | 23:00
Kryt civilní obrany

Nyxa

Hudba

Hudební program

27. 4. 2019 | 23:30
Atrium

Moskalus

Hudba

Hudební program

27. 4. 2019 | 23:59
Divadelní sál

Rozkoš a bolest – Věda lásky

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
27. 4. 2019 | 23:59
Atrium

Testosterina

Hudba

Hudební program

27. 4. 2019 | 23:59
Kryt civilní obrany

Andrea Dare

Hudba

Hudební program

28. 4. 2019 | 09:00
Divadlo na cucky

Workshop: O myšlení informatiků a robotech (5-8 let)

Hudba

AFO Junior

28. 4. 2019 | 10:00
Metropol

Divoká Afrika 3D

AFO Junior Film

AFO Junior

28. 4. 2019 | 10:00
Parkán

Herní zóna: Dino vás baví

AFO Junior Film

AFO Junior

28. 4. 2019 | 10:00
Divadlo na cucky

Workshop: O myšlení informatiků a robotech (5-8 let)

AFO Junior Film

AFO Junior

28. 4. 2019 | 10:30
Pevnost poznání

Ještěrčí zákony

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
28. 4. 2019 | 10:30
Divadelní sál

Best of AFO54

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
28. 4. 2019 | 11:00
Pevnost poznání

Workshop kouzlení

Film

AFO Junior

28. 4. 2019 | 11:00
Pevnost poznání

Workshop: Chemické pokusy

Film

AFO Junior

28. 4. 2019 | 11:00
Divadlo na cucky

Workshop: O myšlení informatiků a robotech (9-12 let)

Film

AFO Junior

28. 4. 2019 | 11:00
Pevnost poznání

Workshop: Vytvořte si vlastní umělecká díla

Film

AFO Junior

28. 4. 2019 | 11:00
Filmový sál

Vítězný film

Film

AFO Junior

eng friendly
28. 4. 2019 | 11:00
Mozarteum

Best of AFO54

Film

AFO Junior

eng friendly
28. 4. 2019 | 11:00
Kaple Božího Těla

Jiří Klůc: Neuvěřitelný příběh Malvíny Fantové, první ženy v čs. armádě

Přednáška

Bojovnice

28. 4. 2019 | 11:30
Metropol

Vítězný film

Film

Bojovnice

eng friendly
28. 4. 2019 | 11:45
Reduta

Útěky na Kostariku – Příběh pralesa

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
28. 4. 2019 | 12:30
Pevnost poznání

Vítězný film

Film

Česko-Slovenská soutěž

eng friendly
28. 4. 2019 | 13:00
Divadlo na cucky

Workshop: Písaři a bohové starověkého Egypta

Film

AFO Junior

28. 4. 2019 | 13:00
Metropol

Bílí vlci: Přízraky Arktidy

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
28. 4. 2019 | 13:00
Reduta

Vítězný film

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
28. 4. 2019 | 13:00
Vlastivědné muzeum

Vítězný film

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
28. 4. 2019 | 13:00
Filmový sál

Alexander Veliký

Film

Věda v popkultuře

eng friendly
28. 4. 2019 | 13:30
Divadelní sál

Potřebuju tvůj mozek?

Film

Propaganda

eng friendly
28. 4. 2019 | 13:30
Kaple Božího Těla

Den na planetě Zemi

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
28. 4. 2019 | 14:00
Pevnost poznání

Workshop: RAKETA – Jak se dělá časopis

Film

AFO Junior

28. 4. 2019 | 14:00
Divadlo na cucky

Best of AFO54

Film

AFO Junior

eng friendly
28. 4. 2019 | 14:30
Mozarteum

Best of AFO54

Film

AFO Junior

eng friendly
28. 4. 2019 | 15:00
Reduta

Jak houby stvořily náš svět

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
28. 4. 2019 | 15:00
Pevnost poznání

Space Race Hackathon

Jiné

4Science

28. 4. 2019 | 16:00
Vlastivědné muzeum

Za horizontem

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
28. 4. 2019 | 16:00
Metropol

Vítězný film

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
28. 4. 2019 | 16:00
Divadelní sál

Best of AFO54

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
28. 4. 2019 | 16:00
Kaple Božího Těla

Jiří Klůc: Zapomenutí váleční veteráni

Přednáška

Zapomenuté dějiny

28. 4. 2019 | 16:30
Divadlo na cucky

Superschopnosti medvědů

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
28. 4. 2019 | 17:00
Reduta

AlphaGo

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
28. 4. 2019 | 17:30
Filmový sál

Vítězný film

Film

Mezinárodní soutěž

eng friendly
28. 4. 2019 | 19:00
Metropol

Pro celé lidstvo

Film

Měsíc

eng friendly