Denní program
Nalezeno 320 položek
Muzeum umění Olomouc
Yuriy Biley, Mykola Ridnyi, Johanna Tinzl:
Kino Metropol
Konvikt
SDGs:
Aula CMTF
Filmový sál České televize
Pásmo:
Pevnost poznání - Planetárium
3 –
Kino Metropol
Divadelní sál
Kaple Božího Těla
Pevnost poznání - Planetárium
3 –
Vlastivědné muzeum
Kryt civilní ochrany
Michaɫ Patycki:
Filmový sál České televize
Aula CMTF
Divadelní sál
Pevnost poznání - Planetárium
3 –
Kaple Božího Těla
Filmový sál České televize
Pevnost poznání - Planetárium
3 –
Aula CMTF
Divadelní sál
Kaple Božího Těla
Vlastivědné muzeum
Tohle jsme prožili:
Kryt civilní ochrany
VERNISÁŽ:
Divadlo na cucky
Iveta Jansová:
Kino Metropol
Slavnostní zahájení:
Divadelní sál
Divadlo na cucky
Kaple Božího Těla
Král arkádovek:
Vlastivědné muzeum
Sen
Filmový sál České televize
300 bilionů – Po krk
Muzeum umění Olomouc
Yuriy Biley, Mykola Ridnyi, Johanna Tinzl:
Kino Metropol
Konvikt
SDGs:
Divadelní sál
Kino Metropol
Pevnost poznání - Planetárium
3 –
Filmový sál České televize
Divadlo na cucky
Vlastivědné muzeum
Pevnost poznání - Planetárium
3 –
Muzeum umění Olomouc
út | 00:01 — 23:59
Yuriy Biley, Mykola Ridnyi, Johanna Tinzl: Blind Spot
Kurátorka: Barbora Kundračíková
Doprovodný programvýstavaEnglish friendly
Kino Metropol
út | 09:00 — 10:30
Jak spí divočiny
Daniela Pulvere, Boris Raim | Německo | 2022
Hosté: Vendula Lužná
Hosté: Vendula Lužná
Mezinárodní soutěžfilmEnglish friendly
Konvikt
út | 09:00 — 22:00
SDGs: Inovace pro udržitelnou budoucnost
Doprovodný programvýstavaEnglish friendly
Aula CMTF
út | 10:30 — 12:30
Budiž voda!
Karel Žalud | Česká republika | 2021
Česko-Slovenská soutěžfilmEnglish friendly
Filmový sál České televize
út | 11:00 — 12:00
Pásmo: Budoucnost wildlife
Krátká soutěžfilmEnglish friendly
Pevnost poznání - Planetárium
út | 11:00 — 11:35
3 – 2 – 1 START!
Martin Živocký, Filip Veselý | Česká republika | 2021
AFO Juniorfilm
Kino Metropol
út | 11:00 — 13:00
Návštěvníci
Veronika Lišková | Česká republika | 2022
Hosté: Veronika Lišková
Hosté: Veronika Lišková
Česko-Slovenská soutěžfilmEnglish friendly
Divadelní sál
út | 11:30 — 13:00
Stezka pumy
Eric Bendick | USA | 2022
Mezinárodní soutěžfilmEnglish friendly
Kaple Božího Těla
út | 12:30 — 14:30
Erupce lásky
Sara Dosa | Kanada, USA | 2022
Hosté: Jess Harrop
Hosté: Jess Harrop
Mezinárodní soutěžfilmEnglish friendly
Pevnost poznání - Planetárium
út | 12:30 — 13:05
3 – 2 – 1 START!
Martin Živocký, Filip Veselý | Česká republika | 2021
AFO Juniorfilm
Vlastivědné muzeum
út | 12:30 — 14:00
Strážci času
Michael Culyba | USA | 2022
Hosté: David Knespl
Hosté: David Knespl
Mezinárodní soutěžfilmEnglish friendly
Kryt civilní ochrany
út | 13:00 — 18:00
Michaɫ Patycki: Slunce
Doprovodný programvýstavaEnglish friendly
Filmový sál České televize
út | 13:30 — 15:00
Tajemství trusu
Ruth Berry | Rakousko | 2021
Hosté: Arthur F. Sniegon
Hosté: Arthur F. Sniegon
Mezinárodní soutěžfilmEnglish friendly
Aula CMTF
út | 13:30 — 15:00
Továrna na štěstí
Jean-Christophe Ribot | Francie | 2022
Mezinárodní soutěžfilmEnglish friendly
Divadelní sál
út | 14:00 — 15:30
Prales zítřka
Michal Gálik | Česká republika | 2022
Hosté: Tomáš Jůnek, Michal Gálik
Hosté: Tomáš Jůnek, Michal Gálik
Česko-Slovenská soutěžfilmEnglish friendly
Pevnost poznání - Planetárium
út | 14:00 — 14:35
3 – 2 – 1 START!
Martin Živocký, Filip Veselý | Česká republika | 2021
AFO Juniorfilm
Kaple Božího Těla
út | 15:00 — 16:30
Zvuk bez viny
Johana Ožvold | Česká republika, Francie, Slovensko | 2019
Sound is Sciencefilm
Filmový sál České televize
út | 16:00 — 18:30
Pod povrchem
Luke A. Renner | USA | 2020
Hosté: Leona Jochmannová
Hosté: Leona Jochmannová
ChvěnífilmEnglish friendly
Pevnost poznání - Planetárium
út | 16:00 — 16:35
3 – 2 – 1 START!
Martin Živocký, Filip Veselý | Česká republika | 2021
AFO Juniorfilm
Aula CMTF
út | 16:30 — 18:30
Hledání deváté planety
Florence Tran | Francie | 2022
Hosté: Pavel Suchan
Hosté: Pavel Suchan
Mezinárodní soutěžfilm
Divadelní sál
út | 16:30 — 18:00
Do divočiny!
David Brázda | Česká republika | 2021
Hosté: Prokop Pithart
Hosté: Prokop Pithart
Česko-Slovenská soutěžfilmEnglish friendly
Kaple Božího Těla
út | 17:00 — 18:30
Váš stoletý život
Bill Jones, Ben Timlett | Velká Británie | 2022
Hosté: Ben Timlett
Hosté: Ben Timlett
Mezinárodní soutěžfilmEnglish friendly
Vlastivědné muzeum
út | 17:00 — 18:30
Tohle jsme prožili: Blahobyt v krizi
Ivo Bystřičan | Česká republika | 2022
Hosté: Martin Jemelka, Ivo Bystřičan
Hosté: Martin Jemelka, Ivo Bystřičan
Zvláštní uvedenífilm
Kryt civilní ochrany
út | 17:00 — 18:00
VERNISÁŽ: VÝSTAVY SLUNCE
Hosté: Michaɫ Patycki | Kurátor: Jakub Frank
Doprovodný programvýstava
Divadlo na cucky
út | 17:30 — 19:00
Iveta Jansová: Subverzivní fanouškovství
Hosté: Iveta Jansová
Věda v popkultuřepřednáška
Kino Metropol
út | 19:00 — 20:30
Slavnostní zahájení: Všechny barvy archivu + hybridní DJ set New Magic Media
Československo
Archivní horečkafilmEnglish friendly
Divadelní sál
út | 20:00 — 21:30
Hledání Bolestného Krista
Amálie Kovářová | Česká republika | 2021
Hosté: Štěpán Vácha, Václav Špaček
Hosté: Štěpán Vácha, Václav Špaček
Česko-Slovenská soutěžfilmEnglish friendly
Divadlo na cucky
út | 20:00 — 21:30
Mrtví ptáci létají vysoko
Sönje Storm | Německo | 2022
Mezinárodní soutěžfilm
Kaple Božího Těla
út | 20:30 — 22:30
Král arkádovek: Cesta ke světovému rekordu
Mads Hedegaard | Dánsko | 2021
Hosté: Iveta Jansová
Hosté: Iveta Jansová
Věda v popkultuřefilmEnglish friendly
Vlastivědné muzeum
út | 20:30 — 23:00
Sen o stínu + Částicová horečka
Hosté: Tomáš Komárek
ChronosfilmEnglish friendly
Filmový sál České televize
út | 21:00 — 22:30
300 bilionů – Po krk v dluzích
Rudolph Herzog | Německo | 2022
Hosté: Pavel Šaradín
Hosté: Pavel Šaradín
Cha-Ching!filmEnglish friendly
Muzeum umění Olomouc
st | 00:01 — 23:59
Yuriy Biley, Mykola Ridnyi, Johanna Tinzl: Blind Spot
Kurátorka: Barbora Kundračíková
Doprovodný programvýstavaEnglish friendly
Kino Metropol
st | 09:00 — 10:00
Tajemství trusu
Ruth Berry | Rakousko | 2021
Mezinárodní soutěžfilmEnglish friendly
Konvikt
st | 09:00 — 22:00
SDGs: Inovace pro udržitelnou budoucnost
Doprovodný programvýstavaEnglish friendly
Divadelní sál
st | 10:30 — 11:30
Kolik stojí pravěk?
Xavier Lefebvre, Gilles Deiss | Francie | 2022
Mezinárodní soutěžfilmEnglish friendly
Kino Metropol
st | 11:00 — 13:00
Všechno živé
Shaunak Sen | Velká Británie, Indie, USA | 2022
Hosté: Tomáš Grim
Hosté: Tomáš Grim
Mezinárodní soutěžfilmEnglish friendly
Pevnost poznání - Planetárium
st | 11:00 — 11:35
3 – 2 – 1 START!
Martin Živocký, Filip Veselý | Česká republika | 2021
AFO Juniorfilm
Filmový sál České televize
st | 11:30 — 13:00
Neviditelné krajiny
Ivo Bystřičan | Česká republika | 2022
Hosté: Ivo Bystřičan, Jamie Perera
Hosté: Ivo Bystřičan, Jamie Perera
Česko-Slovenská soutěžfilmEnglish friendly
Divadlo na cucky
st | 12:00 — 13:30
V časovém presu
Xavier Marquis | Francie | 2009
ChronosfilmEnglish friendly
Vlastivědné muzeum
st | 12:30 — 13:30
Investigátori – Biorezonance
Peter Pokorný | Slovensko | 2022
Česko-Slovenská soutěžfilmEnglish friendly
Pevnost poznání - Planetárium
st | 12:30 — 13:05
3 – 2 – 1 START!
Martin Živocký, Filip Veselý | Česká republika | 2021
AFO Juniorfilm
( 1 / 6 )
Další >>