Staň se součástí studentské poroty AFO58

8. 3. 2023

Voláme studentstvo se zájmem o film a poznání! Studuješ na Univerzitě Palackého, láká tě zažít festival trochu jinak a chceš nahlédnout do zákulisí akce s mezinárodním přesahem? Tak tu pro tebe možná něco máme, hledáme totiž členy*ky studentské poroty 58. ročníku AFO! 

Co tě v porotě čeká?

Studentská porota je celkem osmičlenná, každou fakultu UP zastupuje jeden*na student*ka. Tato fantastická osmička rozhoduje o vítězném filmu Mezinárodní soutěže – ten si odnese Cenu studentské poroty. Náš báječný dramaturgický tým se postará o výběr filmů, takže členstvo poroty bude mít příležitost zhlédnout to nejlepší ze světa současných vědeckých dokumentů. Jakožto zástupce*kyně studentské poroty máš jedinečnou možnost podílet se na prestižním filmovém festivalu, na kterém můžeš získat spoustu zkušeností, zážitků a také cenných kontaktů do budoucí praxe. Máš příležitost potkat se nejen s organizačním štábem a nahlédnout “pod pokličku” festivalu, můžeš se také setkat s tvůrci*kyněmi samotných dokumentů, vědci*kyněmi a dalšími českými a zahraničními hosty*kami. V neposlední řadě strávíš v kolektivu poroty intenzivní a nezapomenutelné chvíle plné diskuzí o tom, který ten soutěžní film byl vlastně nejlepší. Tvůj hlas je důležitý a může přinést tvůrcům*kyním soutěžních filmů opravu cenné poznatky.

V porotě potřebujeme každou fakultu, aby názorové spektrum bylo co nejširší. Nezáleží tedy na tom, kolik ti je nebo co studuješ. Zapojit se mohou všichni! Přihlas se do 20. 3. ZDE!