Staňte se hvězdou v galaxii AFO!

Hvězdy na obloze září daleko více než ty na chodnících pomíjivé slávy. My právě rozjasňujeme hvězdnou AFOblohu a vy můžete zářit s námi. Podpořte svůj oblíbený festival a staňte se součástí nových souhvězdí!    

O co jde?

Aby náš festival nepohltila černá díra, je potřeba být připraven na vše. Pomoci nám v tom můžete vy – naši diváci a fanoušci, kteří se rozhodnete podpořit AFO finančně. Právě díky zářivým AFO hvězdám, které se rozhodly na festival přispět peněžním darem, můžeme pozvat více zajímavých vědkyň a vědců, aktivistek a aktivistů, umělkyň a umělců, vybrat ty nejzajímavější projekce, oslnivé přednášky, mezigalaktické workshopy a společně si užít hvězdné večírky.

Na co konkrétně přispíváte? 

Váš dar putuje na chod festivalu, jeho program a organizaci. Už teď pro vás připravujeme exkluzivní programové sekce a chceme k nim promítat dostatek skvělých dokumentů a pozvat několik brilantních vědkyň a vědců. Zaplatit musíme jejich letenky a ubytování i práva na projekce. Každý váš finanční příspěvek pro nás znamená větší důvěru a jistotu, že to všechno zrealizujeme a další AFO tak bude pro všechny nezapomenutelné.

Co všechno vás čeká a nemine?

Celý festival! Šest naprosto kosmických dní s filmy a vědou. Na místě vám osobně předáme akreditaci na kompletní festivalový program. Stanete se součástí naší AFO rodiny, jedním z bořičů mýtů. A mimochodem, to s oblohou, to nebyl žádný vtip! Podívejte se na video hvězdné oblohy z loňského roku. 

Kdy můžu přispět?

AFO hvězdy pro 54. ročník spustíme už v únoru a dáme vám o tom včas vědět. Máme totiž pár novinek a slibujeme, že vše bude snazší a pohodlnější. Pokud vás už teď trápí nějaké otázky a potřebujete zjistit speciální informace, můžete se ozvat na eliska@afo.cz

 

Moc děkujeme všem, kteří svým darem pomohli rozzářit #AFO53, vesmírně si toho vážíme!

Hvězdy, které přispěly na organizaci #AFO53