Kontakty

Vedení festivalu

Eva Navrátilová
ředitelka festivalu

+420 723 562 524
navratilova@afo.cz 

Martina Hrbáčková
vedoucí produkce

+420 604 229 583
hrbackova@afo.cz

Ondřej Kazík
vedoucí programu

+420 721 421 262
kazik@afo.cz

Ivana Formanová
vedoucí industry & camp 4science

+420 721 868 652
formanova@afo.cz

Produkce & Fundraising

Adéla Hazuchová
produkce

+420 736 145 684
hazuchova@afo.cz

Filip Faja
administrace & faktury

+420 734 217 757
filip@afo.cz

Eliška Čermáková
Koordinátorka fundraisingu
Tereza Vojtěchová
AFO Hvězdy

Komunikace, PR & média

Martina Vysloužilová
PR & komunikace s médii

+420 603 359 126
komunikace@afo.cz

Ladislav Loukota
Hlavní editor sociálních sítí

loukota@afo.cz

Anna Hrubá
Koordinátorka propagace

hruba@afo.cz

Adam Mráček
Content creator & fotograf

mracek@afo.cz

Alžběta Zatloukalová
Produkční marketingu & community manager
Radim Měsíc
Vizuální identita
Tomáš Poštulka
Webeditor

Guest service

Veronika Zapatová
guest service – čeští hosté

+420 734 312 990
zapatova@afo.cz

Zuzana Ehrlichová
guest service – zahraniční hosté

+420 775 202 151
ehrlichova@afo.cz

Program

Jiří Slavík
dramaturg

+420 605 040 903
slavik@afo.cz

Lucie Zelená
dramaturgyně & shipping

+420 731 304 377
zelena@afo.cz

Eliška Charvátová
Dramaturgyně

+420 732 545 587
eliska@afo.cz

Kateřina Hloušková
Dramaturgyně
Zdeněk Rychtera
dramaturg

+420 776 327 011
rychtera@afo.cz

Eva Dostálová
překlady & tlumočení

+420 728 052 815
dostalova@afo.cz

Eva Mazalová
koordinátorka překladů

+420 724 168 918
mazalova@afo.cz

Online přenosy

Zdeněk Zapata
software expert

+420 734 312 991
zapata@afo.cz

Jaromír Pražák
software expert & filmové kopie
Michal Švarc
režie

+420 606 613 731
svarc@afo.cz

Jana Pastyříková
online produkce

+420 733 472 711
pastyrikova@afo.cz

Industry 4Science

Dominik Vontor
Koordinátor 4Science

+420 737 107 231
vontor@afo.cz

Tereza Píchová
Asistentka 4Science

+420 777 894 886 
pichova@afo.cz

Stavba

Jakub Grolmus
Vedoucí stavby

+420 777 049 982
grolmus@afo.cz

mapa

AFO
Academia Film Olomouc

Umělecké centrum
Univerzity Palackého
Academia Film Olomouc
Univerzitní 225/3
779 00 Olomouc

afo@afo.cz
+420 585 633 802

26. 4. – 1. 5. 2022

57. mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů

Filmy, přednášky, workshopy, hudba, hosté, fanoušci a hlavně VĚDA. Pracujeme na tom, aby další AFO bylo zase tím nejlepším festivalem v této galaxii! Než odhalíme téma dalšího ročníku, můžete chodit na promítání AFO Kina, sledovat naše sociální sítě i web. Postupně budeme dávkovat porce vědy, než přijde hlavní klimax - AFO57.

Copyright © AFO 2000-2022 | web rostanetek.cz | admin