Staň se vynálezcem pro planetu Zemi

Součástí letošního programu AFO Junior je také soutěž pro nejmladší fanoušky vědy. Přihlásilo se nám přes 80 dětí, jejichž vynálezy které řeší některé ze současných problémů naší planety si můžete prohlédnout v této galerii. Najdete zde i sekci Mimo soutěž, kam jsme zařadili návrhy dětí, které byly mimo věkový limit soutěže 8 – 14 let, ale jejich nápady si určitě zaslouží vaši pozornost.

Porota momentálně vybírá 10 vítězných děl. Všichni přihlášení pak dostanou slevu 50 % na vstupné do Pevnosti poznání, muzea vědy v Olomouci.

V porotě je environmentální manažerka AFO Anna Tabášková, grafička a ilustrátorka Kateřina Janků a programový ředitel Pevnosti poznání Roman Chvátal.

Návrhy soutěžících
NÁVRHY MIMO SOUTĚŽ

mapa

AFO
Academia Film Olomouc

Umělecké centrum
Univerzity Palackého
Academia Film Olomouc
Univerzitní 225/3
779 00 Olomouc

afo@afo.cz
+420 585 633 802

26. 4. – 1. 5. 2022

57. mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů

Filmy, přednášky, workshopy, hudba, hosté, fanoušci a hlavně VĚDA. Pracujeme na tom, aby další AFO bylo zase tím nejlepším festivalem v této galaxii! Než odhalíme téma dalšího ročníku, můžete chodit na promítání AFO Kina, sledovat naše sociální sítě i web. Postupně budeme dávkovat porce vědy, než přijde hlavní klimax - AFO57.

Copyright © AFO 2000-2022 | web rostanetek.cz | admin