Pojďte s námi tvořit budoucnost! Spouštíme AFO hvězdy pro rok 2019

14. 5. 2018

Máte chuť stát se nepostradatelnou součástí společenské akce, která fascinuje vzděláváním? Pak je tu možnost individuálního dárcovství pro Academia Film Olomouc – festivalu, který z vědy dělá strhující podívanou. 

Moc děkujeme všem, kteří přispěli na #AFO53, vesmírně si toho vážíme.

A právě teď nastal čas zahledět se do budoucnosti!

AFO totiž můžete podporovat po celý rok. 

 

O co jde?

Jakmile se na AFO 2019 rozhodnete přispět finančním darem v libovolné výši, stává se z vás nehasnoucí hvězda na festivalové obloze – pevná součást pulzujícího AFOrganismu. 

Na co konkrétně přispívám? 

Na chod festivalu, jeho program a organizaci. Už teď pro vás připravujeme exkluzivní programové sekce. A chceme k nim promítat dostatek skvělých dokumentů a pozvat několik brilantních vědkyň a vědců. Zaplatit musíme jejich letenky a ubytování i práva na projekce. Každý váš finanční příspěvek pro nás znamená větší důvěru a jistotu, že to všechno zrealizujeme a AFO 2019 tak pro všechny bude nezapomenutelné.

Co všechno vás čeká a nemine?

Celý festival! 6 naprosto kosmických dní s filmy a vědou. Na místě vám osobně předáme akreditaci na kompletní festivalový program. A mimochodem, to s oblohou, to nebyl žádný vtip! Před každou festivalovou projekcí se totiž na plátně zjeví hvězdná obloha, na níž zazáří právě i vaše jméno. To pak navíc figuruje na našem webu
a dokonce i v oficiálním katalogu.

 

Mějte se krásně, těšíme se na Vás! Za tým festivalu Academia Film Olomouc, Nela Beislová

 

Seznam hvězd, které přispěly na organizaci #AFO53

mapa

AFO
Academia Film Olomouc

Umělecké centrum
Univerzity Palackého
Academia Film Olomouc
Univerzitní 225/3
779 00 Olomouc

afo@afo.cz
+420 585 633 802

26. 4. – 1. 5. 2022

57. mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů

Filmy, přednášky, workshopy, hudba, hosté, fanoušci a hlavně VĚDA. Pracujeme na tom, aby další AFO bylo zase tím nejlepším festivalem v této galaxii! Než odhalíme téma dalšího ročníku, můžete chodit na promítání AFO Kina, sledovat naše sociální sítě i web. Postupně budeme dávkovat porce vědy, než přijde hlavní klimax - AFO57.

Copyright © AFO 2000-2022 | web rostanetek.cz | admin