Pojďte s námi tvořit budoucnost! Spouštíme AFO hvězdy pro rok 2019

Máte chuť stát se nepostradatelnou součástí společenské akce, která fascinuje vzděláváním? Pak je tu možnost individuálního dárcovství pro Academia Film Olomouc – festivalu, který z vědy dělá strhující podívanou. 

Moc děkujeme všem, kteří přispěli na #AFO53, vesmírně si toho vážíme.

A právě teď nastal čas zahledět se do budoucnosti!

AFO totiž můžete podporovat po celý rok. 

 

O co jde?

Jakmile se na AFO 2019 rozhodnete přispět finančním darem v libovolné výši, stává se z vás nehasnoucí hvězda na festivalové obloze – pevná součást pulzujícího AFOrganismu. 

Na co konkrétně přispívám? 

Na chod festivalu, jeho program a organizaci. Už teď pro vás připravujeme exkluzivní programové sekce. A chceme k nim promítat dostatek skvělých dokumentů a pozvat několik brilantních vědkyň a vědců. Zaplatit musíme jejich letenky a ubytování i práva na projekce. Každý váš finanční příspěvek pro nás znamená větší důvěru a jistotu, že to všechno zrealizujeme a AFO 2019 tak pro všechny bude nezapomenutelné.

Co všechno vás čeká a nemine?

Celý festival! 6 naprosto kosmických dní s filmy a vědou. Na místě vám osobně předáme akreditaci na kompletní festivalový program. A mimochodem, to s oblohou, to nebyl žádný vtip! Před každou festivalovou projekcí se totiž na plátně zjeví hvězdná obloha, na níž zazáří právě i vaše jméno. To pak navíc figuruje na našem webu
a dokonce i v oficiálním katalogu.

 

Mějte se krásně, těšíme se na Vás! Za tým festivalu Academia Film Olomouc, Nela Beislová

 

Seznam hvězd, které přispěly na organizaci #AFO53