Přihlásit film

HLEDÁME NOVÉ VĚDECKÉ PŘÍBĚHY!

PŘIHLAŠTE SVÉ FILMY NA ACADEMIA FILM OLOMOUC 56

Výjimečný adaptační ročník AFO55 zná své vítěze. Ač se letos změnilo mnoho věcí, ocenění těch nejlepších současných snímků na poli populárně-vědeckého dokumentu zůstalo neměnnou jistotou. Novinkou je však spojení s festivalem ČZU Film Fest a tím také předávání cen společně. Na naší platformě www.videtavedet.cz můžou diváci z pohodlí svých domovů zdarma sledovat ty nejlepší příběhy vědy. Právě české a slovenské filmy se těšily velkému zájmu tisíců diváků. Moc vám, tvůrcům, děkujeme a gratulujeme! 

Pro příští ročník se nám navíc povedlo získat více finančních prostředků, abychom tak mohli ocenit i vítěze Česko-Slovenské soutěže a dále podpořit jejich tvůrčí úsilí. Vítěz dostane peněžní částku v hodnotě 2,000 $.

56. ročník AFO se bude konat od 27. dubna do 11. května 2021 primárně online na naší platformě a, pokud situace dovolí, pak i z části v kinosálech.

Mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů Academia Film Olomouc přijímá přihlášky do Česko-Slovenské soutěže festivalu do 20. ledna 2021.

Přihlašovat své snímky mohou producenti, distributoři a tvůrci prostřednictvím webu FilmFreeway.

PŘIHLAŠOVÁNÍ V PRODLOUŽENÉM TERMÍNU JE MOŽNÉ POUZE PŘES TZV. WAIVER CODE.
AKTUÁLNÍ WAIVER CODE JE: AFO56LATE

PŘIHLÁSIT SE

Přihlášení filmu do všech soutěžních sekcí je ZDARMA!

Soutěžní sekce:

Česko-Slovenská soutěž
Mezinárodní soutěž
Soutěž krátkých filmů

Pokud máte dotazy, kontaktujte vedoucího programu Ondřeje Kazíka na kazik@afo.cz