Staň se součástí studentské poroty AFO57!

18. 1. 2022

Máte rádi filmy a poznání? Jste studenty Univerzity Palackého? Láká vás zažít filmový festival trochu jinak? Pokud jste třikrát odpověděli ano, máme tu něco přesně pro vás! Pro příští ročník Academia Film Olomouc (pod zkratkou AFO rozuměj Absolutně Famózní Organizace) hledáme členy do studentské poroty, která každoročně plní důležitou roli ve festivalové hierarchii. 

Co vás přesně čeká?

Do poroty potřebujeme celkem osm členů, jednoho z každé fakulty UPOL. Těchto osm statečných rozhoduje o vítězi jedné z festivalových kategorií – který film si z každoročně nadupaného a pestrého výběru Mezinárodní soutěže odnese Cenu studentské poroty. Naši báječní dramaturgové soutěžní sekce se postarají o výběr filmů, takže členové poroty budou mít příležitost zhlédnout to nejlepší ze světa současných vědeckých dokumentů. Jako členové studentské poroty máte jedinečnou možnost podílet se na prestižním filmovém festivalu, na kterém můžete získat spoustu zkušeností, zážitků, přátel a cenných kontaktů. Porotci se během těch nezapomenutelných šesti festivalových dnů mohou potkat se skvělými lidmi nejen z našeho štábu, ale také s řadou samotných tvůrců dokumentů, vědců a dalších českých i zahraničních hostů. V neposlední řadě stráví v kolektivu poroty intenzivní a nezapomenutelné chvíle plné diskuzí o tom, který ten soutěžní film byl vlastně nejlepší. No nezní to skvěle?!

Přihlaste se zde!  

P.S.: Nezapomeňte, potřebujeme každou fakultu, aby názorové spektrum bylo co nejširší. Nezáleží tedy na tom, kolik vám je a co studujete. Zapojit se mohou všichni!