Zakončení, trofeje i malé potěšení do těžkých časů

13. 10. 2020

Blíží se poslední dny našeho online festivalu, ale nebude to vůbec smutné, ba naopak! Čeká vás zakončení, kde odhalíme vítězné snímky AFO55 i ČZU Film Festu, které si odnesou naše krásné trofeje i finanční výhry. A hlavně pro vás máme opravdu dobrou zprávu – my tak docela nekončíme a budete moct sledovat dokumenty i dál!

Už ve čtvrtek 15.10. večer ve 20:00 si můžete na našem webu a facebookové stránce naladit slavnostní zakončení, které představí vítěze letošní soutěže. Rozdávat se bude celkem 10 cen, které obdrží ty nejlepší snímky ze soutěže AFO55 i ČZU FF. Vítěz Grand Prize, hlavní společné ceny obou festivalů, obdrží 10 000$. Nejlepší snímky z mezinárodní soutěže AFO a ČZU FF si pak odnesou po 5000$. Navíc jsou pro vítěze připraveny neodmyslitelné festivalové trofeje – již tradiční Krasohledy od Martina Hlubučka a přírodou inspirovaná Grand Prize trofej od Davida Valnera.

 

Grand Prize trofej od Davida Valnera

 

Vítězné snímky a mnoho dalších dokumentů z letošního výběru zůstanou na naší platformě watchandknow.cz o chvíli déle! Abyste si stihli užít to nejlepší z letošního ročníku a nepodléhali virovému a podzimnímu splínu, můžete zdarma sledovat ještě mnoho těch nej dokumentů až do konce října

Kromě zakončení vás v pátek čeká také přenos jedinečné debaty dvou velkých českých vědců. Potkají se v ní chemik Pavel Hobza  a biochemik Zdeněk Hostomský.