Záplava mezinárodních, česko-slovenských i krátkometrážních vědeckých dokumentů – Soutěžní program AFO je kompletní!

18. 2. 2020

Jedna z tradičně nejatraktivnějších odnoží Academia Film Olomouc konečně zná svou podobu pro 55. ročník festivalu! Jako každým rokem budou mít diváci i letos možnost volit ty nejlepší nové populárně-vědecké dokumenty ze tří kategorií.

Máme zde dokumenty z celého světa v Mezinárodní soutěži, domácí příspěvky k popularizaci vědy v podobě Česko-slovenské soutěže a v neposlední řadě i Soutěž krátkých filmů, ve které se často objeví nenápadné, ale o to silnější překvapení.

Výběr je i letos vskutku pestrý a široký. Více o konkrétních filmech a potenciálních highlightech letoška se budete dozvídat více s blížícím se festivalem, již teď vám ale můžeme sdělit, že všechny soutěže dohromady čítají 70 filmů! Jejich seznam a podobu jednotlivých soutěžních sekcí najdete níže. Poděkujme tedy skvělému dramaturgickému týmu, který se jako každoročně na několik měsíců ponořil do vod současného populárně-vědeckého filmu a vybral pro vás to nejlepší, co je v tomto odvětví aktuálně k dispozici. Přijďte se o tom mezi 28. dubnem a 3. květnem přesvědčit sami a využijte příležitost ocenit snímek, který se vám líbil nejvíce. Cena diváků AFO je totiž opět jen a pouze ve vašich rukou!

 

mapa

AFO
Academia Film Olomouc

Umělecké centrum
Univerzity Palackého
Academia Film Olomouc
Univerzitní 225/3
779 00 Olomouc

afo@afo.cz
+420 585 633 802

26. 4. – 1. 5. 2022

57. mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů

Filmy, přednášky, workshopy, hudba, hosté, fanoušci a hlavně VĚDA. Pracujeme na tom, aby další AFO bylo zase tím nejlepším festivalem v této galaxii! Než odhalíme téma dalšího ročníku, můžete chodit na promítání AFO Kina, sledovat naše sociální sítě i web. Postupně budeme dávkovat porce vědy, než přijde hlavní klimax - AFO57.

Copyright © AFO 2000-2022 | web rostanetek.cz | admin