AFO55: MUSIC IS SCIENCE

9. 10. 2020

Doprovodný program byl v posledních letech neodmyslitelnou součástí Academia Film Olomouc. Koncerty i afterparties pravidelně lákaly do prostor bývalého jezuitského konviktu nezanedbatelnou masu posluchačů, tanečníků i party animals. Tenhle velmi specifický olomoucký wildlife jsme letos, z logických důvodů, museli utnout. O hudbu ale ani letos nepřijdete!

Stejně jako filmy, přednášky nebo Q&A, i hudební program se na letošním AFO55 přesouvá do onlinu. Na závěr festivalu jsme pro vás přichystali pět jedinečných elektronických setů v kapli Božího těla.

 

Sobotní večer bude patřit čaroději s modulárními syntezátory HRTL. Do kaple se vrací po 4 letech a na jeho poslední návštěvu máme stále živé vzpomínky i díky Radio Wave Session, která tehdy na místě vznikla. V pondělí se můžete těšit na olomouckou rodačku Orinoko, která se z projektu EZHZT pod hlavičkou ZUŠ Žerotín postupně vypracovala v zásadní jméno místního elektronického podhoubí. 

 

 

Na Orinoko naváže Lotus Wash se svou temnou a tepající produkcí. Málokdo se v úterý nebude u streamu vrtět do rytmu, tím jsme si jistí! Pro fanoušky ambientnějších poloh elektronické hudby je ale na středu připraven i zasněný a melancholický Toyota Vangelis. Ideální soundtrack třeba k environmentálnímu žalu. Čtvrteční závěrečný ceremoniál doplní brněnský krabičkář Prozac se svou hodinkou v nekompromisním tempu a ráži. Připojte se k nám a tancujte, jako by se nikdo nedíval – protože letos se fakt nedívá! 

 

LORD, FORGIVE THEM ALL FOR THEIR SYNTHS.

Autor: Jiří Bejček

mapa

AFO
Academia Film Olomouc

Umělecké centrum
Univerzity Palackého
Academia Film Olomouc
Univerzitní 225/3
779 00 Olomouc

afo@afo.cz
+420 585 633 802

26. 4. – 1. 5. 2022

57. mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů

Filmy, přednášky, workshopy, hudba, hosté, fanoušci a hlavně VĚDA. Pracujeme na tom, aby další AFO bylo zase tím nejlepším festivalem v této galaxii! Než odhalíme téma dalšího ročníku, můžete chodit na promítání AFO Kina, sledovat naše sociální sítě i web. Postupně budeme dávkovat porce vědy, než přijde hlavní klimax - AFO57.

Copyright © AFO 2000-2022 | web rostanetek.cz | admin