AFOKINO REZERVACE

20. 10. 2023

Milé zaměstnankyně, milí zaměstnanci UP,

zveme vás na další podzimní  AFOKINO, které se uskuteční ve spolupráci s Kinem Metropol.

Prosincové projekce tradičně věnujeme filmům pro celou rodinu, neváhejte s sebou do kina vzít i ty nejmladší diváky a divačky! Film promítáme s českým dabingem ve středu 13. prosince v 17:30 v kině Metropol.
 
Národ velryb (režie: Jean-Albert Lièvre, 82 min., 2023, Francie)
Jednoho dne objeví malý chlapec na odlehlé pláži vyplavenou velrybu. Během boje o její záchranu se vydáme na dobrodružnou výpravu za těmito neobyčejnými tvory. Tvory, kteří obývají světové oceány od nepaměti. Tento jedinečný dokument nás vezme na objevitelskou cestu jejich minulostí i současností. Jak se velryby domlouvají a dá se to vůbec zjistit? Jak spolupracují při lovu? Kde tráví zimu a kde léto? A dokážou i velrybí mláďata zlobit své rodiče? Pojďte se s námi vydat na nezapomenutelnou expedici do hlubin oceánu, kde dostanete odpovědi na všechny vaše otázky.
 
 
Pro zaměstnance Univerzity Palackého je promítání filmu ZDARMA, vzhledem k omezené kapacitě vás však poprosíme, abyste v případě zájmu co nejdříve vyplnili krátký rezervační formulář, který najdete níže na této stránce (nejpozději do úterý 12. prosince, nebo do vyčerpání kapacity). Po jeho vyplnění budete automaticky zapsáni na náš seznam hostů a nemusíte rezervovat ani vyzvedávat vstupenky, stačí se pouze nahlásit u vstupu do sálu.
 
Těšíme se na viděnou v kině!