AFOKINO REZERVACE

28. 11. 2022

Milé zaměstnankyně, milí zaměstnanci,

zveme vás na poslední letošní filmové promítání pod hlavičkou festivalu Academia Film Olomouc ve spolupráci s Kinem Metropol.

Promítat budeme dokument Srdce dubu, strhující příběh o králi lesů a jeho věrných přátelích. Působivý dokument ze srdce lesa od režisérského dua Laurent Charbonnier a Michel Seydoux.
 
V hlavních rolích přitom nevystupuje nikdo jiný než sojky, veverky, nosatci, myši nebo mravenci. Podívaná stvořená pro velké plátno vám otevře oči a vtáhne vás do světa dobrodružných příběhů a zvláštních zážitků. Až příště půjdete kolem jednoho z takových stromů, zastavte se a chvíli tiše pozorujte. Možná nějakého akčního hrdinu potkáte naživo a zažijete vlastní nezapomenutelné dobrodružství…
 
 
Na projekci se můžete těšit už v pondělí 19. 12. v 17:30 v Kině Metropol.
 
Pro zaměstnance Univerzity Palackého je promítání filmu ZDARMA, vzhledem k omezené kapacitě vás však poprosíme, abyste v případě zájmu co nejdříve vyplnili krátký rezervační formulář, který najdete níže na této stránce (nejpozději do neděle 18. 12.). Po jeho vyplnění budete automaticky zapsáni na náš seznam hostů a nemusíte rezervovat ani vyzvedávat vstupenky, stačí se pouze nahlásit u vstupu do sálu.
 
Těšíme se na viděnou v kině!