AFOKINO REZERVACE

12. 10. 2021

Milé zaměstnankyně, milí zaměstnanci,

rádi bychom vás pozvali na letošní AFOKINO neboli sérii podzimních filmových promítání pod hlavičkou festivalu Academia Film Olomouc ve spolupráci s Kinem Metropol.

Letošní sezónu zakončíme pohádkově. Hned na dvě speciální vánoční projekce se můžete těšit už v pondělí 13. 12. 2021 v 15:00 a ve 20:00 v Kině Metropol. Promítání proběhne za zvýšených hygienických opatření.

15:00 / Kino Metropol / Putování se sobíkem
Velké dobrodružství malého divokého soba, který při svém putování laponskou přírodou, potkává i další obyvatele této nádherné krajiny –  hbitého hranostaje, nebezpečné vlky, chytrého rosomáka, polární lišku, chundelatou veverku, tichou sovu nebo vysoko létajícího orla. Příběhem provází Marek Eben. Profil filmu →

20:00 / Kino Metropol / Můj soused Totoro
Nejroztomilejší hrdina všech dob poprvé v českých kinech. Nadčasový film mistra japonské animace Hajaa Mijazakiho vypráví o každodenních radostech i trápeních diváků každého věku. Stal se fenoménem po celém světě a nyní je poprvé k vidění na plátnech českých kin. Profil filmu →

Pro zaměstnance Univerzity Palackého je promítání obou filmů ZDARMA, vzhledem k omezené kapacitě vás však poprosíme, abyste v případě zájmu co nejdříve vyplnili krátký rezervační formulář, který najdete níže na této stránce.

Těšíme se na viděnou v kině! 

<

mapa

AFO
Academia Film Olomouc

Umělecké centrum
Univerzity Palackého
Academia Film Olomouc
Univerzitní 225/3
779 00 Olomouc

afo@afo.cz
+420 585 633 802

26. 4. – 1. 5. 2022

57. mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů

Filmy, přednášky, workshopy, hudba, hosté, fanoušci a hlavně VĚDA. Pracujeme na tom, aby další AFO bylo zase tím nejlepším festivalem v této galaxii! Než odhalíme téma dalšího ročníku, můžete chodit na promítání AFO Kina, sledovat naše sociální sítě i web. Postupně budeme dávkovat porce vědy, než přijde hlavní klimax - AFO57.

Copyright © AFO 2000-2022 | web rostanetek.cz | admin