Akreditace

Propadli jsme vědě a poznání a chceme, abyste měli možnost prozkoumat taje naší planety a vesmíru i vy! Proto se na AFO dostanete zdarma. Pro návštěvu festivalu nepotřebujete nic víc, než se našich stránkách akreditovat. Akreditaci si potom osobně vyzvednete den před festivalem nebo kdykoliv během festivalu ve festivalovém centru na Konviktu (Umělecké centrum UP) nebo v Kině Metropol. Pokud vám festivalová akreditace nestačí, můžete si přikoupit možnost rezervace, a pokud jste fanoušci hudby, pak je tu pro vás i celotýdenní akreditace na hudební program.  

Díky festivalové akreditaci můžete navštívit jakýkoliv film či přednášku. Tato akreditace je zdarma úplně pro každého. Pokud chcete mít jistotu, že se dostanete do sálu nebo nechcete stát ve frontě, můžete si k akreditaci za 450,- Kč pořídit festivalovou možnost rezervace. Díky zakoupení možnosti rezervace si můžete rezervovat až 4 programové bloky denně během celého festivalu a mít tak jistotu, že si užijete snímek či přednášku, na které se dlouho těšíte. Nezapomeňte, že se musíte do sálu dostavit nejpozději 10 minut před začátkem dané projekce, jinak vám rezervace na daný programový blok vyprší.

Další je akreditace na hudební program. Akreditaci na hudební program celého festivalového týdne si koupíte v našem e-shopu i fyzicky na festivalu za jednorázovou platbu v hodnotě 350,- Kč. Pokud nestíháte celotýdenní hudební zážitek a chcete jen jeden vstup, můžete si svou vstupenku koupit na místě před či během koncertu.

Akreditace si vyzvednete na kterémkoliv z následujících míst, přičemž na Konviktu si ji lze vyzvednout už den před začátkem festivalu.