Akreditujte se a naplánujte si svůj festivalový týden. AFO59 brzy vypukne!

19. 4. 2024

Už v úterý vás přivítáme na unikátním místě, kterým je AFO59! Filmy, diskuze, přednášky, workshopy, koncerty a spousta dalších atrakcí a festivalové atmosféry, kterou si nechcete nechat ujít. Už teď se můžete akreditovat a ponořit se do programového harmonogramu.

Pro návštěvu AFO nepotřebujete nic víc, než si na této stránce vybrat (případně zaplatit) svou akreditaci a během konání festivalu si pak přijít vyzvednout akreditační kartičku, která vám umožní přístup na festivalový program. Základní akreditace na festival AFO je zdarma úplně pro každého.

 Pokud chcete něco navíc, např. mít možnost rezervovat si místo v sále, můžete náš festival finančně podpořit a stát se součástí AFO VESMÍRU zakoupením jedné ze speciálních akreditací. Předprodej Vesmírných akreditací končí již v neděli 21. 4.!

Pokud si chcete užít koncerty Music is Science, je tu pro vás v předprodeji zvýhodněná akreditace. Předprodej akreditací na hudební program končí v pondělí 22. 4. V případě volné kapacity budou v prodeji vstupenky i na místě, ale doporučujeme neváhat. 

Pokud jste na AFO byli minulý rok a ponechali jste si akreditační kartičku, vezměte si ji s sebou na festival. Dostanete samolepku aktuálního ročníku, ať zbytečně neplýtváme materiálem nové akreditační kartičky. Vytvořit si profil a akreditovat se na webu pro letošní ročník je však třeba v každém případě. 

V denním programu najdete kompletní harmonogram s místy a časy programových bloků. Už můžete plánovat, jak bude váš festivalový týden vypadat! Můžete si ukládat své oblíbené položky, pro držitele a držitelky Vesmírných akreditací je spuštěna možnost rezervace míst v sále. Náš program funguje i offline! Stáhněte si odkaz na web na plochu a mějte program hezky po ruce. Na festivale bude navíc k zakoupení i tištěná programová brožura, takže pokud radši plánujete analogově s tužkou v ruce, budete mít možnost!

Že je toho tolik, až je těžké si vybrat? Sledujte náš Facebook a Instagram, kde pro vás přinášíme tipy napříč programovými sekcemi.