Nenechte si ujít 59. ročník filmového festivalu AFO!

Jedinečný festival plný filmových projekcí populárně vědeckých snímků, diskuzí a přednášek o aktuálních tématech, který boří zažité mýty a stereotypy o přírodních, humanitních a společenských vědách.

Program

Letošní ročník bude ambiciózní výlet přes pravěk a období dinosaurů až po časy umělé inteligence. V programu AFO59 najdeme klíč k pochopení paměti, objevíme fascinující svět hub, prozkoumáme fenomén chůze a necháme se unést hudbou, která překročí žánrové hranice a propojí umění s vědou. Nebudou chybět ani výstavy, VR projekce, nebo program pro malé objevitele a objevitelky.

Programové sekce AFO59

Program festivalu AFO59

Hudební program AFO59

Hosté

Setkejte se se zajímavými  hosty z vědeckého i filmového průmyslu, například neurovědkyní Abigail Marsh, paleontoložkou Jingmai O’Connor, expertkou na média, dokumentaristkou a držitelkou ocenění Emmy Katerinou Cizek, evolučním biologem Davidem Krakauerem, režisérkou a hudebnicí Martou Kovářovou, moderátorem Danielem Stachem a mnoha dalšími 

Hosté festivalu AFO59

Akreditace

Naším cílem je, aby AFO bylo tím nejlepším festivalem v této galaxii. Přesvědčte se sami!

Základní festivalová akreditace je zdarma, můžete však udělat hrdinský čin a podpořit AFO59 finančně. Na oplátku dostanete možnost rezervace míst v sále, AFO merch, vlastní festivalovou helpline a další vesmírné výhody v závislosti na vámi zvoleném typu akreditace. 

Chcete zažít letošní ročník? Akreditujte se!

Nenechte si nic uniknout a sledujte náš facebookový i instagramový profil, plný toho nejzajímavějšího, co se právě děje a co vás čeká v programu #afo59 #greetingsfromafo59 #watchandknow.