Hudební program 2022

Hudba je věda a AFO to již několikátým rokem ví a reflektuje. Tradiční hudební program Music is Science opět oživí dny plné populárně-vědeckých dokumentů jedinečnou skupinou interpretů, která učiní festival ještě pestřejším.

Hudba léčí! Nemáme však na mysli muzikoterapii, ale Music is Science – doprovodný hudební program, který je s AFO již neodmyslitelně spjatý. Po dvou letech v onlinu se pozvolna vrací živé koncerty a večírky a návštěvníci festivalu tedy nebudou ochuzeni o možnost upustit páru při poslechu beatů a melodií všemožných žánrů. Na ty nejodvážnější čekají i tradiční afterparties. V jejich režii se festivalové centrum na Konviktu každou noc promění v ten opravdový olomoucký wildlife.

Mimo večírků, které uzavírají každonoční program, se představí známé tváře české hudební scény – dua Mutanti hledaj východisko a post-hudba. Do Olomouce zavítá také Arleta, která je jedním z nejvýraznějších jmen současného českého rapu. Program Music is Science orámují maďarští headlineři, kterými jsou elektronická producentka LAU a multiinstrumentalista Ficture. Potkejme se znovu na tanečním parketu!

HUDEBNÍ PROGRAM V DENNÍM PROGRAMU ZDE