Akreditujte se a naplánujte si svůj festivalový týden. AFO58 je za rohem!

17. 4. 2023

Už příští týden AFO opět rozvibruje celou Olomouc. Filmy, diskuze, přednášky, workshopy, koncerty a spousta dalšího programu a festivalové atmosféry, kterou si nechcete nechat ujít. Už teď se můžete akreditovat a ponořit se do programového harmonogramu!

Pro návštěvu festivalu AFO nepotřebujete nic víc, než si vytvořit profil na této stránce, vybrat si (případně zaplatit) svou akreditaci a během konání festivalu si pak přijít vyzvednout akreditační kartičku, která vám umožní přístup na festivalový program. Základní akreditace na festival AFO je zdarma úplně pro každého. Pokud chcete něco navíc, mít možnost rezervovat si místo v sále a mít ve své sbírce některý z legendárních kousků AFO merche, můžete náš festival finančně podpořit a stát se součástí AFO VESMÍRU zakoupením jedné ze speciálních akreditací. Letos se navíc vrací program Music is Science v plné síle na parkán Konviktu! Na zpoplatněné živé koncerty je v předprodeji zvýhodněná akreditace. V případě volné kapacity budou v prodeji vstupenky i na místě, ale doporučujeme neváhat. 

Pokud jste na AFO byli minulý rok a ponechali jste si akreditační kartičku, vezměte si ji s sebou na festival. Dostanete samolepku aktuálního ročníku, ať zbytečně neplýtváme materiálem nové akreditační kartičky. Vytvořit si profil a akreditovat se na webu pro letošní ročník je však třeba v každém případě. 

A co vás vlastně všechno čeká? V denním programu najdete kompletní harmonogram s místy a časy programových bloků. Už můžete pomalu plánovat, jak bude váš festivalový týden vypadat! Od 18. dubna navíc spouštíme možnost ukládání oblíbených položek, tak budete mít svůj osobní program hezky po ruce. Pro držitele a držitelky Vesmírných akreditací spouštíme i možnost rezervace míst v sále. V online katalogu AFO58 najdete anotace a další detaily k jednotlivým filmům a programovým blokům. Na festivale bude navíc k zakoupení tištěná programová brožura, takže pokud radši plánujete analogově s tužkou v ruce, budete mít možnost!

Že je toho tolik, až je těžké si vybrat? Sledujte náš Facebook a Instagram, kde pro vás přinášíme tipy napříč programovými sekcemi.